Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

ОСІННІ ТУРБОТИ З ДУМКАМИ ПРО ПЕРЕМОГУ

Дата: 29.09.2022 08:21
Кількість переглядів: 457

Фото без опису

В комунальному закладі "Центр надання соціальних послуг Степанецької об’єднаної територіальної громади" завершено роботи в саду. Колективом центру дбайливо заготовлено на зиму фрукти з власного саду, а саме: 73 ящики яблук, 2 ящики груш. 

 

Законсервовано: 443 літри яблучного соку, компоти з вишень  78 л, варення яблучного  33 л, сливового  11 л. А також помідорів в маринаді  150 л. 

 

Заквашено на зиму яблук  60 кг, помідорів  80 кг, огірків – 135 кг.

 

«Взимку,  коли засніжить надворі, наші мешканці матимуть змогу смакувати по-домашньому приготовані фруктові компоти та соки, квашені плоди овочів та фруктів» — прокоментував директор Центру Анатолій Нечипоренко.

 

Окрім цього 30 літрів яблучного соку передано бійцям ЗСУ. Тож нехай смак цього літа порадує взимку підопічних стаціонарного відділення, а нашим захисникам нагадує про рідну домівку та надає сил на боротьбу.

#ДопомогаАрмії

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь