УКРАЇНЦІВ ПОПЕРЕДИЛИ ПРО ЗАМОРОЗКИ – ОГОЛОШЕНО І РІВЕНЬ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 21.09.2022 21:26

Вони очікуються у центральних, західних та східних областях.

У центральних, західних та східних областях України очікуються заморозки. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій на своїй сторінці у Facebook.

За прогнозом синоптиків, вночі 23 та 24 вересня на поверхні ґрунту очікуються заморозки від 0 до -3 градуси.

«Вночі 23–24 вересня у західних, північних, 24 вересня та в центральних областях на поверхні ґрунту заморозки 0–3 градуси», – йдеться у повідомленні.

Оголошено І рівень небезпеки – жовтий.

Дощів стає менше, а прохолоди більше. Уже на півночі та заході Черкащини температурний фон знизився до 9−10º, що вказує на припинення вегетації теплолюбних рослин, тобто у свої права вступає справжня осінь. І у найближчі 3 дні похолодання триватиме. Дощовий циклон відходить на північні кордони України, а в його тилову частину починає надходити повітря з полярних широт. Тому і на Черкащині дощі стають несуттєвими, а повітряна маса більш холодною. Температура вночі не вище 5−7º, вдень, завдяки сонячним проясненням – до 13−15º тепла. Надалі, вночі у п’ятницю та суботу, внаслідок вихолоджування земної поверхні в умовах західного антициклону, на поверхні ґрунту прогнозуються заморозки 0−3º.