ЗАВЕРШИВСЯ ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КАНЕВА З ФУТБОЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 12.09.2022 11:47

09 вересня 2022 року, в п'ятницю, на міському стадіоні Канева пройшли заключні ігри Першого відкритого чемпіонату Канева з футболу на підтримку ЗСУ.

СК «Росава» яка достроково стала переможцем цього Чемпіонату і в заключному матчі престижу здобула перемогу над командою «Дніпро» з Канева 2 : 0!

*************************************************************************

А вже наступного дня, в суботу 10 вересня 2022 року, на стадіоні «Маракана» в Степанцях команда СК «Росава» здобула перемогу за зовсім нефутбольної погоди в стартовому матчі Першості Черкаського району над командою «Маяк» із с.Худяки з рахунком 4 : 2! (Голи на рахунку Стаса Нікішова, Володимира Кутового, Ігоря Кісіля та Андрія Кутового)

Практично без перерви граємо після одного чемпіонату в іншому!

*************************************************************************

ПОКИ Ж ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ :

Президенту клубу СК «Росава» - Олександру Яременку;

Директору СК «Росава» - Володимиру Когусу;

Граючому тренеру, капітану команди СК «Росава» - Олексію Конюші!

Офіційні підсумки від організаторів Першого відкритого чемпіонату Канева з футболу на підтримку ЗСУ очікуємо незабаром.

Участь команди СК "Росава" у змаганнях відбувається завдяки проєкту "Спорт для всіх", що реалізується за фінансової підтримки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ та благодійної організації БФ "МХП-Громаді"