РАЗОМ ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ, - ЙДЕ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «ЧАС ДІЯТИ, КАНІВЩИНО!»

Дата: 07.09.2022 20:18

Щоб стати переможцем конкурсу та отримати омріяний грант на реалізацію проєктів розбудови в чотирьох територіальних громадах Канівщини, авторам потрібно ще його (поданий проєкт) захисти перед конкурсною комісією.

Тож доведіть що ваш проєкт найкращий, найактуальніший, найвідповідальніший, най …, най …, най … і саме він буде серед десяти переможців.

8 вересня об 11.00 в приміщенні Будинку школяра ( Інклюзивний Центр Бобрицької ТГ) відбудеться захист поданих проєктів на конкурс , «Час діяти, Канівщино» від БФ МХП-Громаді.

Презентація має тривати 3 хв , і містити 3-5 слайдів.

Основне :

Проблематика