ПРИХІД КАЛЕНДАРНОЇ ОСЕНІ НА ЧЕРКАЩИНУ ПОЗНАЧИТЬСЯ ПОХОЛОДАННЯМ

Дата: 31.08.2022 08:32

В атмосфері розпочалася перебудова синоптичних процесів, а саме: блокуючий малорухомий антициклон зі сходу руйнується. Ініціатива формування погоди переходить до північно-західних процесів, а це значить, що у наш регіон надійде більш свіже прохолодне повітря. Вже в останній день літа температура дещо знизиться: вночі 11-16º, вдень 22-27º.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

1 вересня надходження більш холодного повітря з північних широт продовжиться. Температурний фон знизиться на 3-4º, вночі 11-16º, вдень 17-22º. Тому вже зараз потрібно готувати зміну гардеробу на осінню форму одягу, оскільки вже 2-3 вересня температура вночі 7-12º. Вдень лише 18-23º.

За попередніми розрахунками, температурний фон другої половини тижня більше другій половині вересня.