СЕРПЕНЬ РОЗПОЧАВСЯ ПОГОДНОЮ НЕСТАБІЛЬНІСТЮ – НА ЧЕРКАЩИНІ ПРОГНОЗУЮТЬ МІНІМУМ СОНЦЯ ТА МАКСИМУМ ОПАДІВ

Дата: 02.08.2022 09:29

Проходження атмосферних фронтів зумовить грозово-зливову небезпечну ситуацію. З урахуванням того, що фронти мають теплі та холодні ділянки, грозові зливи можуть бути як вдень так і вночі. Дуже велика ймовірність, що місцями вони будуть значні. Вдень під час грози в окремих районах можливі град та шквали 15-20 м/с.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

2 серпня прогнозують часом дощ, грозу, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Температура вночі 13-18º, вдень 24-29º.

3 серпня – дощ, місцями гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 21-26º.

4 серпня - місцями короткочасний дощ, гроза. Температура вночі 13-18º, вдень 23-28º.

5 серпня - без істотних опадів. Температура вночі 14-19º , вдень 27-32º.

За попередніми оцінками, у вихідні погода стабілізується. Антициклон зумовить переважно сонячну, суху погоду із спекотними денними 30-33º та тропічним ночами 20º.