МЕТЕОРОЛОГИ ПОВІДОМИЛИ, ЯКУ ПОГОДУ ВАРТО ОЧІКУВАТИ НА ПОЧАТКУ ОСТАННЬОГО ЛІТНЬОГО МІСЯЦЯ

Дата: 01.08.2022 08:59

Наразі атмосфера над Черкащиною заспокоюється і це все за синоптичними правилами, оскільки за кліматом, під керуванням Азовського антициклону останній місяць літа, у погодному відношенні, найспокійніший.

Посилання на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У вихідні при малохмарному небі, температура перетне 30º рубіж, тож потрібно бути готовими до виснажливої спеки, яка важко переноситься в умовах міста. Рекомендуємо вибратися на природу, якомога далі від гамірних вулиць та інтенсивного дорожнього руху. Не забудьте про захист від сонця: крем, окуляри, бейсболку, косинку та воду.

За попередніми розрахунками, на початку нового тижня, антициклональну ідилію розбавить південний циклон, який «кружлятиме» над Польщею. Короткочасні грозові дощі зазнає західна частина Черкащини. Температура вночі 13-18º, вдень 25-30º.