МНОГАЯ ЛІТА ЮРІЮ АНАТОЛІЙОВИЧУ КОСЮКУ - ВІТАЄМО!

Дата: 27.05.2022 14:24

Від імені жителів Степанецької територіальної громади, виконавчого комітету та депутатського корпусу Степанецької сільської ради та від себе особисто вітаю українського підприємця, голову правління Агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрія Анатолійовича Косюка з Днем народження, який він святкує сьогодні, 27 травня 2022 року.

Підприємства Вашого Агрохолдингу стали для нашої громади надійною опорою від дня її створення. Не просто бюджетоутворюючою структурою, а і надійним партнером, товаришем, взірцем соціально відповідального бізнесу та інноватора на місцях.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Ви та підприємства ТМ "Наша Ряба" взяли на себе страшний удар жорстокої орди, і водночас показали приклад гідного опору. Вистояли і продовжуєте максимально допомагати українцям в боротьбі за життя і незалежність нашої держави, забезпечуєте її продовольчу безпеку.

Бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку, Переможного миру, добробуту Вашій сім’ї, успіху в усіх Ваших справах.

Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє.

5 РОКІВ РАЗОМ – СТОЛІТТЯ ПОПЕРЕДУ!

Україна переможе! Слава Нації! Слава Героям!

З повагою, сільський голова ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО!