ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 14.03.2022 16:20

За рекомендацією Черкаської РВА міським, сільським радам, керівникам підприємств, установ, організацій Черкаського району Черкаської області з метою стабілізації економіки, наповнення місцевих бюджетів, забезпечення потреб та життєдіяльності населення Черкаського району в умовах воєнного стану, введеного в Україні Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022, сільський голова Олександр Яременко звертається до керівників з проханням по можливості відновити роботу підприємств всіх форм власності: промислових, сільськогосподарських, будівельних, транспортних, торговельних, підприємств зв'язку та побутового обслуговування тощо, які знаходяться і працюють на території Степанецької громади.