І БДЖОЛЯР, І СТОЛЯР, І ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЯР

Дата: 10.02.2022 17:01

10 лютого 2022 року святкує свій ювілейний 80-й День народження житель села Степанці - Чупилка Микола Григорович. Народився і виріс іменинник в селі Горобіївка, в багатодітній сім`ї. Свій трудовий шлях розпочав рано, закінчивши 7 класів місцевої школи. Відразу пішов працювати в колгосп годувати шовкунів.

Через три роки поїхав на Донбас опановувати будівельні спеціальності, які згодилися йому протягом усього життя, адже Миколу Григоровича знають в окрузі, як хорошого спеціаліста зі столярної та будівельної справи.

Повернувшись з Донбасу в рідне село, хлопець пішов працювати знову в колгосп, але вже бригадиром в майстерню. Зайнявся столярною справою з обробки дерева, якій віддав більше 20 років.

До виходу на заслужений відпочинок чоловік працював в Канівському СГЕМі бджолярем.

Разом дружиною Ольгою Іванівною, Микола Григорович прожили вже 52 роки, разом виховали двох прекрасних дітей: сина та дочку, мають 5 онуків та 4 правнуків.

У 2002 році сім’я переїхала на постійне місце проживання в село Степанці.

Не дивлячись на поважний вік, Микола Григорович не перестає займатися своєю улюбленою справою - бджільництвом, що приносить йому справжнє задоволення.

Щиро вітаємо ювіляра та бажаємо йому міцного здоров’я, міцності духу, віри в майбутнє громади та країни.