Мартинівський старостинський округ щиро дякує своїм благодійникам!

Дата: 25.01.2022 13:49

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили благодійники Мартинівського старостинського округу: Аль–Тимімі  Аммар Дж Ю, Бусля Юрій Вікторович, Горощенко Станіслав Миколайович, Крикун Олександр Васильович, Радченко Вадим Вікторович, Рожнатовський Олег Сергійович, які придбали для Дарівського сільського клубу для проведення культурно-масових заходів: стійки для акустики – 2шт, стійки мікрофонні – 2шт, Мікрофон вокальний – 1шт, Кабель для мікрофонів 10м – 2 шт,тримач мікрофона на стійку – 1шт, на загальну суму 5320.00 грн.

Дуже приємно жити й працювати з людьми, які вболівають за розвиток своєї громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде й жити наша нація українців.Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею, бажаємо вам всіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.