ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ЯРЕМЕНКА – СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ТГ

Дата: 17.12.2021 08:03

Шановний Олександре Івановичу!

Колектив працівників Степанецької громади щиро вітає Вас з Днем народження! Сьогодні хочемо висловити Вам слова вдячності за самовіддану щоденну працю, за виваженість та цілеспрямованість, за відповідальність, яку взяли на себе і достойно несете перед мешканцями громади.

Ваш креатив, величезна кількість ідей і планів, почуття гумору та незвичайна енергетика є прикладом для всіх нас.

У цей зимовий день бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та натхнення! Нехай з легкістю здійснюються всі Ваші задуми, нехай кожен день буде насиченим і плідним, колеги та друзі допомагають і підтримують, а гарний настрій додає наснаги.

Всіх земних благ Вам, родинного затишку та Божої опіки.

Хай будуть з Вами здоров'я та сила,

Хай доля буде ласкава і щира!

Щоб ніколи не знали Ви втоми!

Хай мир і злагода будуть у домі,

Хай Господь дарує надію й тепло

На довгі літа, на щастя й добро!

З повагою, виконавчий комітет Степанецької сільської ради