РЕАЛІЗОВАНО ЧЕРГОВИЙ ПРОЄКТ-ПЕРЕМОЖЕЦЬ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ 2021

Дата: 22.11.2021 20:45

Працівниками СКП «Благоустрій», директор Олександр Вовчинський в селі Горобіївка Степанецької територіальної громади, реалізовано проєкт-переможець Громадського бюджету 2021: Паркуємо велосипеди зручно та безпечно, в комплекті зі Спортивним майданчиком для всіх.

До велопарковки, яку виготовили безпосередньо на підприємстві громади, гармонійно додалися сучасні спортивні вуличні тренажери, закуплені для громадських проєктів.

Тож тепер жителі сіл Горобіївського старостинського округу, завітавши до сільського магазину, мають змогу не тільки зручно припаркувати свого двоколісного «коня», а ще й розігнати кров для бадьорості, здоров'я та гарного настрою. Адже всім відомо, що фізична активність є необхідною складовою здорового і щасливого життя. Всі до спорту!