Небезпечні знахідки. Статистика і дії при виявленні

Дата: 29.09.2021 11:38

З початку року в селах Малий Ржавець, Литвинець, Синявка, Павлівка Ліпляве, Григорівка, Келеберда, Пшеничники було знайдено 34 вибухонебезпечних предметів. Арсенал боєприпасів включає в себе: мінометна міна –  17 одиниць,  ручна граната – 2 одиниці, ручна осколкова граната – 1 одиниця, артилерійський снаряд – 14 одиниць.

Завдяки злагодженим і чітким діям рятувальників, всі вибухонебезпечні предмети було  вилучено та знищено на спецполігоні.

А щоб попередити виникнення нещасних випадків серед населення в разі виявлення небезпечних знахідок, рятувальники вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з такими небезпечними знахідками. Головне: не торкатися підозрілого предмету і негайно повідомляти про знахідку за номером «101» або «102».