І ПІСНІ, І УСМІШКИ, І ЗАПАШНИЙ КОРОВАЙ…

Дата: 21.09.2021 08:40

День села – це як День народження кожного жителя цього населеного пункту. Саме тому і готуються до нього старанно та по-домашньому. Минулих вихідних в селі Горобіївка Горобіївського старостинського округу відбулося яскраве, колоритне гуляння « Моє рідне село», присвячене Дню села Горобіївка.

Дівчата в українському вбранні, пісні, танці, квіти, слова привітань і сонячний коровай – все це сплелося в один строкатий вінок, що символізує українське село, його неповторність та затишок.

З нагоди свята до жителів та гостей Горобіївки звернувся сільський голова Олександр Яременко та вручив працівникам культури ноутбук для розвитку художньої самодіяльності.

Немало добрих слів про своїх земляків сказала господиня Горобіївського старостинського округу Світлана Святун. Вона відзначила родини, які багато років живуть у парі: Калініченків Олексія Федоровича і Марію Антонівну, які прожили у шлюбі 55 років, Ковтунів Івана Макаровича і Любов Василівну, що йдуть спільною дорогою вже 50 років.

Згадала теплими словами Світлана Іванівна і найстарших жителів села: Перехрест Ганну Дмитрівну - 92 роки, Луценко Анастасію Петрівну – 90 років і Куксу Михайла Антоновича – 90 років.

Горобіївка пишається працьовитими людьми, яким знайома і тяжка праця на молочно-товарній фермі, і на полі. Не менш видатними є трудові досягнення представників соціальної сфери, вчителів і медпрацівників, які зараз на заслуженому відпочинку. Для них староста теж знайшла найщиріші слова вдячності.

Привітали в цей святковий сонячний день і жителів, які уже відсвяткували, або будуть відмічати свій ювілей цього місяця: Шляму Раїсу Іванівну - 70 років святкувала 3 вересня, Палій Ніну Іванівну - 55 років виповнилося 15 вересня і Матвієнко Надію Ігнатівну, яка 18 вересня зустріла свій 65 рік.

А ще згадали щедру на тепло батьківського серця багатодітну родину Павла Михайловича та Любові Петрівни Сайко.

Щиро подякували за вирішення справ села депутату Степанецької сільської ради  Михайлу Васильовичу Святуну; за чуйне серце і небайдужість - фельдшеру Коваленко Світлані Леонідівні. А за те, що село почистішало, дякували працівникові з доброустрою Линнику Олексію Володимировичу.

Подяку отримала і соціальна працівниця Козин Наталія Михайлівна, яка надає допомогу стареньким, самотнім людям.

Спасибі від односельців почули і працівники сфери обслуговування: Чупилка Світлана Петрівна та Чупилка Людмила Олексіївна.  Вшанували гарним словом і кухарів, які готували для всіх присутніх смачні святкові страви.

Усіх присутніх вітали учасники святкового концерту: місцевий аматорський колектив «Горлиця», солісти КЗ «Центр культури Степанецької ТГ», сім’я Адаменків: Олена, Любава та Мілана, веселі танцюристи: Лута Сергій та Рєзнік Валентина. Родзинкою святкування став виступ фольклорного тріо в складі Марії Дзюби, Софії Козин та Любові Чайки. Не дивлячись на поважний вік, вони запалили глядачів своїм незламним духом українського, сільського колориту та показали односельцям гідний приклад для наслідування. Адже, коли душа молода, то і роки – це не тягар, а тільки радість і досвід.

За подарунки та організацію свята жителі Горобіївки дякують сільському голові Олександру Яременку, виконавчому комітету, депутатському корпусу, КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ТГ» та всім небайдужим, хто долучився до цієї нелегкої справи.