СИНИ, ОНУКИ І МАЛЕНЬКА ПРАВНУЧКА – НАЙЦІННІШЕ НАДБАННЯ!

Дата: 01.09.2021 18:02

1 вересня цього року святкувала поважний 80-й День народження Галина Миколаївна Козак – корінна жителька села Степанці. Народилася в не легку історичну пору, коли матері не було часу доглядати доньку, але їй у цьому допомогли старші сини. Тож своїх братів ювілярка згадує з теплом та вдячністю.

Після школи пані Галина працювала в Колгоспбуді, потім вийшла заміж, виховала разом із чоловіком Олександром двох синів: Андрія та Сергія. Прожили в шлюбі 58 років, тепер ювілярка живе сама, але сини та двоє онуків відвідують та піклуються про Галину Миколаївну. А найбільшою втіхою для бабусі є маленька правнучка Сашуня. Вся хата ювілярки прикрашена вишиванками  говорить, що вишивати любила, коли була молодшою, а потім будували будинок, працювали, піднімали дітей...

Представниця Степанецької ОТГ, Наталія Вовчинська, завітала до родини у цей святковий день та від імені виконавчого комітету Степанецької сільської ради та сільського голови Олександра Яременка привітала ювілярку, побажала їй здоров’я і передала теплий подарунок на згадку.