ВІТАННЯ ЖИТЕЛЯМ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ - АНДРІЯ СТРІХАРСЬКОГО

Дата: 28.06.2021 08:01

Шановні жителі Степанецької громади!

Щиро вітаю кожного з Днем Конституції! У цей день, 25 років тому, депутати Верховної Ради від імені українського народу ухвалили головний документ нашої країни. Бажаю, щоб ваші права не тільки були закріплені на папері, а й виконувались з боку держави. Наша Конституція визнана міжнародною спільнотою однією з найкращих у світі. Однак Основний Закон лише визначає шлях, яким треба йти. Решта залежить від нас, від нашої консолідації, злагодженості рішень та дій!

З повагою, народний депутат України                      Андрій Стріхарський