Підведено підсумки участі в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Дата: 15.01.2021 12:29

Метою і завданням Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та  відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні, виховання громадянина України на багатовікових культурних традиціях народу.
У виставці, яка проводилася на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» брали участь учні, вихованці, творчі об’єднання загальноосвітніх навчальних  закладів та позашкільного закладу громади. За підведеними підсумками маємо хороші результати:

І місце

• Слива Сергій, Гаряча Ольга, Костенко Богдан (учні Мартинівського ліцею), керівник Ніколаєва Тетяна Василівна;
  • Бурчило Вікторія, Бурчило Надія, Бурчило Віктор (вихованці гуртка «Флористика та живопис» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»), керівник Підгорна Яна Григорівна;
  • Костенко Володимир (учень 1 класу Мартинівського ліцею), керівник Ніколаєва Тетяна Василівна;
  • Крикун Богдан, Кривобабко Ксенія, Кириченко Юлія (вихованці гуртка народної творчості КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості), керівник Кириленко Лариса Володимирівна;
  • Костенко Максим (вихованець гуртка народної творчості КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості), керівник Кириленко Лариса Володимирівна.

ІІ місце

• Тікунова Єлизавета (учениця 5 класу Степанецького ліцею), керівник Степанець Світлана Анатоліївна;
  • Перевізник Матвій (учень 1 класу Степанецького ліцею), керівник Голодненко Лідія Василівна;
  • Костенко Богдан, Костенко Володимир, Куцокінь Денис (вихованці гуртка «Флористика та живопис» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»), керівник Підгорна Яна Григорівна.

ІІІ місце

• Степанець Каріна (учениця 9 класу  Степанецького ліцею), керівник Негуляєва Людмила Юріївна.

Вітаємо всіх переможців та бажаємо і надалі пропагувати бережливе ставлення до природи через активну участь у внутрішніх, обласних та всеукраїнських конкурсах.