Повідомлення про підсумки громадського обговорення звітів стратегічної екологічної оцінки (СЕО) розділу «Охорона навколишнього середовища» при розроблені Генеральних планів населених пунктів Степанці, Мартинівка, Дарівка, Ключники Степанецької сіль

Дата: 04.04.2020 16:15

У відповідності до Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з 3.03.2020 року по 03.04.2020 року відбувався прийом пропозицій громадськості щодо врахування громадських інтересів оприлюднення звітів стратегічної екологічної оцінки (СЕО) у проектах містобудівної документації Генеральних планів Степанці, Мартинівка, Дарівка, Ключники Степанецької  сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області.

Матеріали, в обсязі та в терміни, передбачені Порядком розміщені:

• на офіційному веб-сайті Степанецької сільської ради https://stepanecka-gromada.gov.ua/news/1583143540/ в розділі новини;
  • в газеті «Дніпрова Зірка» від 05.03.2020 р. №  019-020 (12201-12202);
  • в газеті «Вісник Степанецької громади» за березень 2020 р. №3;
  • в приміщені Степанецької сільської ради, за адресою: с. Степанеці, вул. Лісна, 4.

Громадськість проінформована щодо способу і форми надання пропозицій, адреси надання, термінів обговорення. Заперечення, зауваження, пропозиції до звітів з СЕО приймалися до 03.04.2020р. за адресою: 19031, Черкаська область, Канівський район,

с. Степанці, вул. Лісна, 4.

У рамках громадського обговорення не надходили звернення мешканців сільської ради, підприємств, організацій чи установ щодо положень, відображених у звіті з СЄО.

У зв’язку з відсутністю пропозицій до звітів стратегічної екологічної оцінки (СЕО) у проекті містобудівної документації: «Генеральних планів Степанці, Мартинівка, Дарівка, Ключники Степанецької  сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області» - погоджувальна рада не створювалася. Спірних питань між громадськістю та замовником проекту не виникло, пропозицій від громадськості не надійшло. Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо обговорення та оприлюднення звітів стратегічної екологічної оцінки (СЕО) розділу «Охорона навколишнього середовища» Генеральних планів Степанці, Мартинівка, Дарівка, Ключники Степанецької  сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області вважати такими, що відбулися.

Степанецької сільської ради