Культура лікує один з найбільших недугів української нації - недовіру один до одного, закритість, усамітнення…

Дата: 05.05.2020 08:20

Культура важлива, вважають в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді. І одним із завдань, які стоять перед працівниками цієї сфери - це щоб наші будинки культури стали рушійними силами змін у громадах. Не лише розважали, а й вчили, інформували, просвіщали людей. Тут не може бути закритих дверей.

Ще зовсім недавно, в 2017 році, все майно культури сіл, що об’єдналися в Степанецьку громаду - це  занедбані, не відремонтовані будівлі, в деяких, навіть, не було апаратури, звука, електроживлення. Не було опалення, взимку в приміщеннях було холодно настільки, що вода у пляшці замерзала під час репетицій, а в туалет ходили за кілька десятків кроків на вулицю, що було однією із найбільших болючих проблем.

За останні роки все змінилося кардинально. І ось, в квітні 2020 року, вперше в історії Степанецького будинку культури, працівниками КП «Степ-агробуд», директор Володимир Степанець, було облаштовано внутрішні туалети, проведено воду, навколо будинку культури побудовано огорожу, відремонтовано та встановлено нові ліхтарі для освітлення залу.

Підсумовуючи, зазначимо, що за ініціативи, фінансування та організації робіт керівництвом Степанецької ОТГ будинки культури та сільські клуби вийшли на новий потужний рівень функціонування, де ведеться активна щоденна робота і десятки дітей та молоді, старше покоління, реалізовують своє право на якісне дозвілля.

Культура - це перебудова свідомості, це процес не одного дня, але він обов’язково дасть хороші сходи.