Інформація для населення про оплату житлово-комунальних послуг

Дата: 14.04.2020 16:58

Під час карантину в Україні всі підприємства житлово-комунальної сфери відповідно до вимог чинного законодавства продовжують надавати житлово-комунальні послуги безперервно та працюють у штатному режимі.

Одночасно, у підприємств зросли витрати на дезінфекцію та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників, збільшився обсяг побутового сміття та зріс об’єм робіт з прибирання багатоквартирних будинків.

Таким чином, витрат у підприємств стало більше, а головне джерело надходжень підприємств залишилося незмінним – платежі споживачів.

Несплата громадянами за житлово-комунальні послуги призводить
до складнощів у роботі підприємств житлово-комунальної сфери, а саме
до зростання заборгованості із виплати заробітної плати, оплати за отримані енергоносії, паливно-мастильні матеріали та заборгованості із сплати
  податків, зборів, платежів.

Враховуючи вищезазначене, просимо споживачів зрозуміти всю важливість оплати спожитих житлово-комунальних послуг для забезпечення безперебійної та стабільної діяльності підприємств критично важливої інфраструктури та спільно з підприємствами житлово-комунальної сфери вжити усіх можливих заходів щодо здійснення онлайн платежів через особисті кабінети на сайтах підприємств-виконавців послуг та за допомогою інших можливих і загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, Portmone тощо), приділивши значну увагу допомозі людям похилого віку в оплаті комунальних послуг онлайн.

Заступник голови                                                                  Дмитро ЛЯШОВ