ЦЬОГОРІЧ НА ЗНО ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ПОНАД 11 ТИСЯЧ УЧАСНИКІВ ІЗ ЧЕРКАЩИНИ

Дата: 08.04.2020 15:50

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання цього року в області зареєстрували 11037 осіб. Більшість зареєстрованих – випускники закладів середньої загальної освіти (6473), інформують в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Крім того, виявили бажання скласти ЗНО нинішнього року 1026 випускників минулих років, 1 випускник, який здобуде повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти, 1407 учнів (слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Мають бажання скласти ЗНО також 2130 студентів закладів довищої освіти. Учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти, складають ДПА у формі ЗНО із трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття) та один навчальний предмет на вибір випускника.У зв’язку з цим на 1289 осіб збільшилася кількість зареєстрованих серед випускників професійної (професійно-технічної) освіти (у 2019 році їх було 118). Відповідно й зросла кількість зареєстрованих учасників з усіх навчальних предметів, окрім хімії (у 2020 році 460 осіб, у 2019 – 483).

Найбільша кількість зареєстрованих на ДПА/ЗНО з української мови і літератури – 11037 осіб, що на 2783 більше, ніж у 2019 році (8254). Історію України складатимуть 7867 осіб (у 2019 – 5866), математику – 5104 (у 2019 – 3948), і біологіїю– 4024 (у 2019 – 2635).Зросла кількість учасників зовнішнього незалежного оцінювання з географії – 3759 та англійської мови – 2819 осіб.

Збільшилася кількість охочих складати фізику: зареєстрували 881 учасника, що на 283 особи більше, ніж минулого року.

Про те, як проходитиме ЗНО цього року читайте в роз’ясненнях від Міністерства освіти і науки України.

Категорії Без рубрики

Автор статті : Прес-служба ОДА