ЗАПРОВАДЖЕНО РЕЖИМ ДІЯЛЬНОСТІ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

Дата: 26.03.2020 12:48

Олександр Яременко підписав розпорядження сільського голови №105 від 23.03.2020р. «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Черкаської області, пов’язаної із підтвердженням захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19», згідно з яким переводиться Степанецька сільська ланка Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим діяльності у надзвичайній ситуації.

Також цим розпорядженням ЗОБОВ’ЯЗАНО суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Степанецької об’єднаної територіальної громади:

• в торговельних приміщеннях забезпечити доступ до товарів роздрібної торгівлі та реалізацію виключно продуктів харчування, пального, засобів гігієни, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів зв’язку;
  • забезпечити контроль за дотриманням обмежень щодо перебування відвідувачів в торговельних приміщеннях із розрахунку: 1 особа на 10 м торгових площ;
  • забезпечити в торговельних приміщеннях нанесення розмітки на підлозі біля кас для обмеження дистанції між відвідувачами у чергах не ближче 1,5 м.

Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                   Олександр ЯРЕМЕНКО