У Набутівській громаді, на Черкащині, показують унікальні екологічні вистави за участю голови

Дата: 28.02.2020 09:08

Театральний «Екокіпіш» – у такому незвичайному форматі мешканців громади переконують перестати спалювати траву і опале листя. Вистава – за участю не лише громадських активістів, але й голови громади, старост та депутатів – збирає зали, у якому б селі громади не демонструвалась.

– Ця вистава – про «перевиховання» сільської жительки баби Ганьки, що палила сміття, під впливом дочки та екологічно свідомого чоловіка, – розповідає деталі керівниця Корсунь-Шевченківського регіонального об’єднання творців родових помість Анна Поліщук. – Театральна постановка відбувалась у рамках екологічного проекту «EkoLifeStyle сільських домогосподарств», який, за фінансової  підтримки  Посольства Франції в Україні, реалізовує НГО «Проти корупції», і де бере участь і наша організація.  Вистава оригінальна – п’єсу писали самі громадські активісти. Найдорожчі речі, що використовувались у постановці – димова пушка та квадрокоптер. Під час вистав проводилась благодійна лотерея де призи вручала головна героїня вистави,  баба Ганька. Усі кошти, зібрані під час вистав, було передано на лікування чотирирічної онкохворої дівчинки, за одужання якої дуже вболівають люди Набутівської громади.