На Черкащині розпочинаються навчання щодо підготовки проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки

Дата: 20.01.2020 18:27

З метою підвищення якості проектних ідей, що будуть подані зацікавленими суб’єктами регіонального розвитку, в області заплановане проведення кущових навчань щодо підготовки проектних ідей.

Навчання проводитимуть директор Черкаської агенції регіонального розвитку Ропало Любов Вікторівна та заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Даниленко Сергій Миколайович.

Мета навчань – поінформувати про стратегічні пріоритети розвитку регіону на період 2021-2027 роки, про переваги від напрацювання проектних ідей для реалізації даних пріоритетів, про можливі джерела фінансування
 проектів; сформувати в учасників навчань навички з розуміння проектного підходу та проектного менеджменту.

Цільова аудиторія навчань – представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ та міст Черкаської області,
 а також представники закладів вищої освіти, громадських організацій, місцевих осередків об’єднань/асоціацій бізнесу.

Запрошуємо Вас взяти участь у першому кущовому навчанні, яке відбудеться 21 січня 2020 року за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17 (Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів). Початок заходу – о 10:00.

кущових навчань щодо підготовки проектних ідей

до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період
2021 – 2023 роки

Дата та час:21 січня 2020 року о 10.00

Місце:актова зала обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів (м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 17, 2 поверх)

Що відбувається

(10 хв.)

Вступне слово та організаційні моменти

(30 хв.)

Презентація „Зміст стратегічних пріоритетів розвитку регіону
на період 2021-2027 роки та перший План реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки“

(30 хв.)

Презентація „Можливі джерела фінансування/ресурси реалізації Стратегії розвитку області“

(3 год
20 хв.)

Практична частина, дискусія

„Що є на часі в регіоні?“

(15 хв.)

Підведення підсумків