"Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генеральних планів населених пунктів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники"

Дата: 01.10.2019 12:26

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Степанецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області  повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генеральних планів населених пунктів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники" Підстава для розроблення: рішення Степанецької сільської ради від 28.08.2019 № 22-53/VIII «Про надання дозволу на розроблення планів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники.».

Замовник: виконавчий комітет Степанецької сільської ради.

Мета проекту: розроблення генеральних планів території с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту. Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до виконкому Степанецької сільської ради  за адресою: 19031 с. Степанці, вул. Лісна, 4.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – генеральних  планів с. Степанці, с. Мартинівка, с. Дарівка, с. Ключники.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.