Завершилося відновлення вуличного освітлення

Дата: 05.07.2019 11:10

Одним з пріоритетних напрямків в роботі Степанецької сільської ради є будівництво та відновлення мереж вуличного освітлення, адже це, перш за все, безпека мешканців громади у вечірній і нічний час. Щороку в населених пунктах громади виконуються роботи по будівництву нових мереж вуличного освітлення, реконструкції, відновленню та модернізації існуючих ліній з використанням енергозберігаючих технологій. Керівництво громади докладає усіх зусиль, щоб освітити кожен куточок громади.

Нещодавно завершились роботи з відновлення вуличного освітленняв селі Горобіївка.Жителі населеного пункту зазначають, що вже й не чекали на такі зміни, однак невеликий період злагодженої роботи територіальної громади зміг довести, що децентралізація діє і життя в селі може бути комфортним.

Загалом на території Степанецької ОТГ втілено кілька проектів з відновлення вуличного освітлення, в майбутніх планах — повне освітлення всіх населених пунктів громади.

Ми все ближче до нашої найбільшої мрії – зробити Степанецьку громаду місцем, де хочеться жити!