ЛІТА-ПЕРЛИНИ

Дата: 26.06.2019 09:44

15 червня цього року відзначила своє 80-ти річчя Назаренко Лідія Павлівна – жителька села Степанці. Хороша людина, чудова мама та любляча бабуся. В селі її знають як добру і порядну людину, гарну господиню,  яка завжди знайде добре слово для кожного. Лідія Павлівна, разом із чоловіком народила та виховала сина і доньку, має внуків та правнуків, які люблять і поважають іменинницю.

А привітати ювілярку з таким світлим святом приходили представники Степанецької ОТГ та від імені сільського голови Олександра Івановича подарували Лідії Павлівні чудові квіти, щирі слова та подарунок на згадку.