Молодіжний Центр: участь у форумі “Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці” у Черкасах

Дата: 08.04.2019 13:43

Молодіжний Центр запрошує взяти участь у форумі “Бізнес-Молодь: ефект WOW від співпраці”, який відбудеться 25 квітня у Черкасах з 10:00 до 17:00 (м. Черкаси, вул. Верхня Горова,145, великий зал готелю “Апельсин”).

Зареєструватися  на подію можна  за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeojUuH78FlR4C6uPDkP3PSTZnSIxc4G9zQvLlSC0yh0wH3SA/viewform.

25 квітня учасники/ці, які пройдуть відбір, зустрінуться з HR-менеджерами/ками найбільших працедавців міста і області, щоб дізнатись, кого вони шукають у свої колективи, як обирають кандидатів/ток і що для цього потрібно.

Початок для молоді о 12:30 до 18:00.

Участь у Форумі безкоштовна.

Організатори відшкодовують вартість проїзду "до" та "з" Черкас.

Серед компаній, які будуть присутні: Watsons Україна, Альфа-Банк Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та інші підписанти Пакту заради молоді.

У межах форуму є можливість почути про важливі питання розвитку бренду роботодавця, поширити інформацію про вакансії та залучити молодь до вирішення практичних завдань. Також проект допоможе розвинути та вдосконалитинавички, які є ключовими для досягнення кар'єрного успіху.

На WOW-форумі відбудеться:

???? представлення актуальних кар’єрних можливостей для молоді;

???? практичні рекомендації від компаній з побудови кар’єри;

???? вдосконалення soft skills та нетворкінг;

????вирішення практичних бізнес-кейсів у командах разом із HR-менеджером/кою;

???? спілкування з HR-менеджерами місцевих та національних компаній.

Для участі у проекті необхідно:

??До 21 квітня зареєструватися, а вже 22 квітня успішні кандидати і кандидатки отримають листи із підтвердженням участі та деталями місця проведення Форуму;

Взяти участь у проекті можуть:

??Молоді люди до 25 років;

??Студенти та випускники професійних ліцеїв, училищ, коледжів, технікумів, інститутів, університетів та академій;

??Жителі Черкас та сусідніх міст і сіл Черкаської області.

Детальну інформацію про проект Ви можете дізнатися на сторінці: https://www.facebook.com/mrc.ck.ua/

Також пропонуємо зберегти подію та поділитися інформацією у соціальних мережах.

#WOWforum відбудеться 25 квітня 2019 року в м. Черкаси у рамках ініціативи "УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020"*.

Організатори:  CSR Ukraine,  Фонд ООН у галузі народонаселення  та  Міністерство молоді та спорту України.

Інформаційні партнери: Державна служба зайнятості, Черкаська обласна державна адміністрація та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії (в тому числі для Підписання Пакту) звертайтеся до Анни АранжійCSR Ukraine, aa@csr-ukraine.org(044) 292 02 48(097) 759 00 14

Український Пакт заради молоді – 2020  – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, ТОП-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, сприяти умови для забезпечення менторською підтримкою 1000 молодих людей  до 2020 року.