ФК "Росава" - переможці турніру пам’яті Вячеслава Першина

Дата: 31.03.2019 20:13

Завершився марафон ХІ традиційного турніру пам’яті заслуженого тренера України, майстера спорту В’ячеслава Володимировича Першина.

30 березня відбулися заключні матчі фінального етапу турніру. В цей день, на стадіоні «Зоря» с. Білозір’я, команди, які на попередній груповій стадії змагань зайняли 1 – 2 місця, проводили матчі за головні призи турніру.

З початку в зустрічі за третє місце зійшлися Кам’янський «Олімп» та переможець двох попередніх турнірів Драбівський «Альтаїр». Здобувши перемогу в цьому матчі з рахунком 3:2, команді “Альтаїр” вручено Кубок за третє місце.

У фінальному поєдинку за перемогу в турнірі боролися команди «Златокрай-2017» Золотоніського району та ФК «Росава» с. Степанці. В напруженій і безкомпромісний боротьбі в основний час гри переможця виявлено не було. Свисток арбітра про закінчення другого тайму зафіксував бойову нічию – 2:2. Тому долю змагання визначала футбольна лотерея – післяматчеві пенальті. Фортуна була схильна до гравців ФК “Росава”, які на три влучних постріли суперників з одинадцятиметрової позначки відповіли чотирма голами, і, таким чином, отримали у підсумку головний приз турніру.

В Корсунь-Шевченківському відбулися матчі за 5 – 8 місця:

за 7 – 8 місце  «Колос» – СК «Базис» – 1:4;

за 5 – 6 місце  МСК «Дніпро» – «Урожай» – 0:0 (пен. 3:5).

Командам-учасницям, які не потрапили до трійки призерів були вручені також пам’ятні нагороди.

Приз кращого футболіста турніру отримав Юрий Дмитренко з команди “Альтаїр”, а кращим воротарем визнано Олексія Сорокіна з команди ФК “Росава”.

В закритті турніру та вручені нагород взяли участь син В’ячеслава Володимировича Першина – Сергій Першин та внук В’ячеслав.

За даними сайту ФФЧО

ФК "Росава" щиро дякує своїм традиційним спонсорам за велику підтримку.