ДЕРЖАВНЕ АГЕНСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Дата: 18.02.2019 16:18

Енергоефективні заходи – ключ до економії на комунальних платежах!

У цьому переконував глядачів програми «Доброго ранку, Країно» на телеканалі «UA: Перший?» радник Голови Держенергоефективності Kostiantyn Gura.

Експерт окреслив переваги впровадження енергоефективних заходів як для приватних домогосподарств, так й для ОСББ за умови співфінансування програми «теплих кредитів» з державного та місцевого бюджетів.

Як показує досвід утеплених ОСББ, найбільшу вигоду можна отримати від комплексної термомодернізації будинку. Це допомагає зменшити рахунки за опалення у 2 рази та навіть більше ?.

? Як правильно утеплювати будинки?

? Які теплоізолюючі матеріали обрати?

? Які ще є програми з енергоефективності?

? Як ефективно використовувати "чисті" джерела енергії?

Про все це дізнавайтеся із сюжету.

Довідково:

На «теплі кредити» у 2019 р. передбачено 400 млн гривень. Як тільки буде завершено усі необхідні бюджетні процедури (затвердження паспорту програми, укладання угод з банками), програма запрацює.

Асоціація об'єднаних територіальних громад Ресурсні центри підтримки ОСББ. Україна Асоціація міст України UATV espreso.tv Перший Діловий Телеканал Факти ICTV Вікна-новини Новое Время Сегодня Громадське радіо Радіо НВ