Відбувся 2-й тур відкритого Чемпіонату з волейболу серед чоловічих аматорських команд Канівщини

Дата: 28.01.2019 09:34

Фото без описуФото без опису

26 січня на базі Канівської школи №4 відбувся 2-й тур відкритого Чемпіонату з волейболу серед чоловічих аматорських команд Канівщини.

В першій грі змагалися команда «Випускників м.Канева» та команда «Ветеранів м. Канева» результат 1:3 на користь «Ветеранів».

В другій грі змагалися команда «ГЕС» міста Канів та команда ВК"Росава" результат 0:3 на користь росавців.

В третій грі змагалися команда із с.Ліпляве та команда «Ветеранів с.Степанці» результат гри 3:2 на користь команди с. Ліпляве.

Наступний тур відбудеться 2 лютого на базі Канівської школи №1.

Запрошуємо бажаючих підтримати свої команди.