ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2018 13:14

Сьогодні день всіх військовослужбовців України.

Збройні Сили України складаються з Сухопутних, Військово-Морських і Повітряних Сил. Кожна з цих частин має "свій" професійний день, тому День Збройних Сил України виконує особливу функцію - своєрідне об'єднання всіх військовослужбовців країни. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів! Мужність, честь, сила і відвага - тільки кращі з кращих взяли присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі. Хай щастя і любов поселяться в будинку, нехай завжди буде куди повернутися, а День Збройних Сил запам'ятається як сонячний і радісний у році!

З повагою виконавчий комітет Степанецької сільської ради.