Щедрий листопад

Дата: 22.11.2018 10:03

Фото без описуЛистопад цього року дуже щедрий на ювілярів в нашій громаді. 16 листопада від імені сільського голови до господи Скаби Лідії Семенівни завітали представники Степанецької ОТГ: секретар сільської ради Наталія Миколаївна Вовчинська та заступник сільського голови Юлія Вікторівна Мітакі. Гостей зустріла дружня родина, яка зібралася в цей день в домівці іменинниці привітати її із 80-ти річчям. Ця жінка прожила не легке життя, доля приготувала їй не прості випробування, але вона тримається, потихеньку порається по господарству. У цій непростій справі їй допомагає внук Сергій та соціальний працівник Рада Вікторівна. Рідні люблять та поважають Лідію Семенівну за її добре серце та хорошу вдачу. В цей день для ювілярки звучало багато приємних слів, а на згадку про такий світлий день гості залишили іменинниці гарні квіти та подарунок, який буде зігрівати її в довгі зимові вечори.