НЕМАЄ КРАЩОГО СЕЛА, НІЖ ТАМ, ДЕ МАТИ НАРОДИЛА

Дата: 29.10.2018 19:30

Фото без опису28 жовтня цього року своє 80-річчя відсвяткувала жителька Малого Ржавця - Ганна Іванівна Делеган .

Представники Полствинського старостинського округу Степанецької ОТГ привітали ювілярку зі святом. З великою радістю і, як завжди, в домашніх турботах зустріла ювілярка гостей. Проста сільська жінка, яка народилася і все життя жила, працювала в рідному селі, виростила двох доньок. Говорить, що кращого села немає. Хоча, нажаль, здоров'я підводить, та нічого не вдієш, діти не забувають, провідують матір, зігрівають її старість турботою та теплом.