В єдності наша сила

Дата: 01.10.2018 10:17

27 вересня цього року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність 12-тьом об’єднаним територіальним громадам. На заході були присутні голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога, голови ОТГ, спеціалісти обласного Держгеокадастру, ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК».

Згідно з актами прийому-передачі земельні ділянки передано дванадцятьом ОТГ: Мліївській Городищенського району, Соколівській Жашківського району, Зорівській (входять села Золотоніського й Драбівського районів), Степанецькій Канівського району, Карашинській, Набутівській і Селищенській Корсунь-Шевченківського району, Іваньківській Маньківського району, Паланській Уманського району, Іркліївській Чорнобаївського району, Матусівській Шполянського району й Шполянській ОТГ – усього 2475 земельних ділянок загальною площею понад 22,7 тис. га.

«Ми завершили процес передачі земель державної власності всім двадцятьом шістьом об’єднаним територіальним громадам Черкащини. Цьому передувала складна й кропітка робота працівників Держгеокадастру області, Черкаського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою, Черкаської регіональної філії «Центр ДЗК», голів і землевпорядників сільських і селищних рад. За такі результати висловлюю всім велику подяку. Адже в єдності наша сила. Сподіваюся, що об’єднані територіальні громади Черкащини зможуть успішно розпорядитися землею на користь громад і всієї області», – зазначила Ольга Залога.