В Мартинівці – Золоте весілля !

Дата: 07.03.2018 10:04

В  Мартинівці – «Золоте  весілля»!

07 березня  2018 -   «Золоте  весілля»   у жителів  села  Мартинівка Лисогір Володимира Івановича  та Віри  Антонівни.

Лисогір  Володимир  Іванович, 1944  року народження є   місцевим  жителем ,  Віра  Антонівна  Піскова, 1947року  народження,  народилася  в с. Попівка. В  далекому 1968  році  зареєстрували  шлюб в Мартинівській  сільській раді. Молодій сім’ї   Лисогір  було наділено земельну ділянку під забудову, де  згодом власними силами було збудовано  все  подвір’я. Разом    виховали  трьох  дітей: синів  Олега, Івана, доньку  Олену та мають шестеро онуків. Виростили   своїх  дітей   в любові, праці  та  взаєморозумінні, гідними людьми. Свого часу  піднімали  дітей на ноги, тепер діти    віддячують тим же.

Прожили  своє  життя в мирі  , злагоді,  дружбі, взаєморозумінні.

Віра  Антонівна є  берегинею  родини, це є  привітна  та сповнена  енергії  жінка . Родині  Лисогір ми бажаємо  дістати  рушничок «Щастя» , разом  з  своїми  дітьми   відсвяткувати  «золоте  весілля»  та передати  всі  тонкощі   життя   ювілярів.

Минуло  вже  пів-віку з того  часу

Як в  вашому  житті цвіла  весна

І скільки прожито і  пережито  разом,

І скроні  побілила  сивина…

А в двері  стукає  ласкава  осінь -

Багата,  щедра, справжня, золота!

Як  нагорода  за любов  і  мудрість,

за  ваші ,в парі прожиті,  літа.

За те, що  зберегли  свою  родину

На  хвилях  часу , в  радості й  біді,

За те, що  долю  порівну  ділили

І стали  гідним  прикладом  в житті .