НА ВИХІДНИХ У СТЕПАНЦЯХ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МОЛОДІ

Дата: 29.06.2017 23:42

Минулої неділі, 25-го червня, у Степанцях відбулися урочистості з нагоди святкування Дня молоді.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію журналіста місцевої газети «Росавиця» Олени Доценко.

В рамках святкування, на стадіоні «Маракана» було організовано та проведено народне гуляння з нагоди свята. До уваги степанчан та гостей села організатори підготували насичену програму, що включала урочистий концерт, дитячі змагання, безкоштовні атракціони та футбол. Кожен мав змогу знайти у цьому переліку щось цікаве для себе.

Не оминуло увагою свято й керівництво Степанецької об'єднаної територіальної громади в особі її голови Олександра Яременка. Зокрема, Олександр Іванович привітав усіх присутніх зі святом та побажав усім, незалежно від віку, завжди залишатися молодими в душі і серці.

Крім того, за підтримки місцевих підприємців Миколи Бабича, Миколи Вергелеса та Андрія Мікуліна, присутні на святі дітлахи мали змогу насолодитись розвагами на батуті і надувній гірці.

Відтак, незважаючи на спеку, всі бажаючі отримали чудо змогу відпочити, зарядитись позитивом і з новими силами почали готуватись до тяжкого робочого тижня.

Фото: Олена Доценко.