Солодке свято

Дата: 24.12.2017 23:10

Дзвенить зима срібними дзвониками, кличе новорічне свято. А дітвора з нетерпінням чекає цієї веселої пори, коли прикрашається ялиночка, коли в повітрі літає дух Різдва та передчуття казки. Малюки готують віршики, розучують пісеньки, виглядають Дідуся Мороза, замовляють йому подаруночки, а їхні матусі шиють їм новорічні костюми. Та щоб свято в садочку вдалося ще кращим, наші спонсори потурбувалися про солодощі для своїх маленьких друзів. Представники ТОВ НВФ "Урожай"із самого ранку 22 грудня цього року завезли до ДНЗ "Білочка"пакуночки із солодощами.

Дітки з радістю зустріли гостей, показали їм свою ялиночку та запросили благодійників приходити до дитсадочка частіше в гості. Тож новорічне свято видалося веселим, світлим та з солодкими призами. Батьки діток та весь колектив садочка дуже вдячні нашим щедрим спонсорам та від усього серця вітають їх із наступаючими святами і бажають щастя, здоров`я та високих досягнень у їхній не легкій праці.