У Черкасах пройде третій форум громадських організацій та ініціатив

Дата: 14.11.2017 15:45

ПРЕС-АНОНС

У Черкасах пройде третій форум громадський організацій та ініціатив

Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і близько 200 представників громадських організацій та ініціатив, які обмінюватимуться досвідом співпраці. Усе це в межах форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”, який відбудеться 23 листопада у Черкасах.

Третій рік поспіль Департамент регіонального розвитку, Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА та активні громадські організацій та установи Черкаської області об’єднують зусилля, щоб обмінятися досвідом, презентувати свою роботу та запалити інших на творення проектів.

Цьогоріч темою форуму є “Партнерство заради змін”. Під час заходу присутні дізнаються про успішні кейси, як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні та круті проекти. Також, організатори запрошують до участі представників інших областей та спікерів національного масштабу.

Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях. Найменші ж учасники зможуть розважатися у дитячій кімнаті, яка працюватиме упродовж всього форуму.

Зацікавилися? Реєструйтеся для участі за посиланням https://goo.gl/fUkba2.

Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму: https://goo.gl/VBjSGFhttps://goo.gl/VBjSGF .

Зареєструватись необхідно до 20 листопада 2017 року.

Чекаємо Вас 23 листопада о 08.30 у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 17.

Важливо! Для учасників із інших міст організатори можуть відшкодувати вартість проїзду.

Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися:

Даниленко Сергій - 063 995 74 34, danylenkosergii@gmail.com ;

Гуськова Маргарита - 063 537 83 73, guskovamargarita@gmail.com .

Взяти участь у заході мають змогу  як представники влади  і бізнесу, так і активна громадськість області. Крім того, запрошуються представники інших областей та спікери національного масштабу.