Усунення наслідків природних явищ

Дата: 23.12.2017 21:03

Прийшла зима і принесла з собою не лише новорічні свята та розваги, а й сніжні заметілі, тріскучі морози та ожеледиці . Хоча за вікном відкриваються чудові краєвиди, та, на жаль, не завжди вони приносять радість. Сніг налипає на електричні дроти, а ті не витримують всю цю красу і обриваються, залишаючи без світла не один населений пункт. Так само й дерева не взмозі витримати на своїх гілках таку кількість снігу і падають на дороги, на лінії електропередач, а це вже проблема. Ми зараз всі звикли до благ цивілізації, тож залишитись без зручностей не легко, це виводить із рівноваги, нервує.

Працівники РЕМу як тільки можуть усувають наслідки такого природного явища, але це не так все просто. Дуже важко добиратися до місць обривів проводів, або завалів дерев, бо снігу випало багато, земля не встигла замерзнути, тож під снігом багно, транспорт пройти практично не може і працівникам приходиться іти пішки з обладнанням та інструментом, а це не так і легко. Тому треба мати трохи терпіння, в кого ще не підключена електроенергія. Роботи проводяться. Потрібно трішки почекати.