Світло - це надія на кращі зміни

Дата: 19.03.2018 20:42

Фото без описуЯк добре, коли після заходу сонця на вулицях села загоряються фонарі. Відразу зникає темрява, стає якось світліше на душі від усвідомлення, що село теж має признаки цивілізації. Але, нажаль, не кожне село може похвалитись такою розкішною привілегією. Та наша Степанецька ОТГ поставила собі за ціль забезпечити своїм жителям комфортні умови проживання, навіть у самих віддалених її куточках. Отож нещодавно, із 12.03 по 16.03  поточного року відбувся монтаж вуличного освітлення в селі Новоукраїнка Павлівського старостинського округу. Це питання піднімалося тут давно, та коштів і можливостей на реалізацію цього проекту, який було виготовлено ще весною 2017 року, як завжди, бракувало. Але надія з`явилась, коли Павлівська сільська рада влилась у дружню родину об`єднаної громади. За сприяння Дуки Л.М., виконуючого обов`язки старости і депутата Степанецької сільської ради Балинської В. І. та за кошти  бюджету Степанецької ОТГ цей проект втілено в життя. Тож, вечорами жителі села Новоукраїнка зможуть ходити у світлі вуличних фонарів як з роботи, так і на прогулянки.