Хай рік новий ще кращим буде

Дата: 29.12.2017 20:05

Створилась нова ОТГ...Наполеглива робота, глобальні проблеми,щоденні клопоти - громада живе, все навкруги крутиться, кипить, вирує. Колектив майже сформовано,познайомились, здружились. Намагаємось все узгоджувати і вирішувати вже у великій об`єднаній сім`ї - разом легше долати всі труднощі та негаразди...Та ось і кінець року. Здаються звіти, підбиваються підсумки. Але не забуваємо і про свята, які дарує нам зима.

Сьогодні, на чолі з головою Степанецької ОТГ Яременком Олександром Івановичем, наш творчий колектив сільського будинку культури поздоровив працівників бюджетних установ, які працюють на території села Степанці, з Новим Роком та Різдвом Христовим, заспівали гарних щедрівок, побажали щастя в новому році. Також хочемо поздоровити всіх жителів нашої великої, дружньої громади, адже ми тепер одна сім`я. Нехай цей рік об`єднає не тільки території наших сіл, а й серця людей. Щоб наші душі наповнювались братерською любов`ю по самі вінця, як святкові келихи, щоб добро і достаток не вміщалися в наших оселях і ми могли би ділитися ними з тим, хто його потребує, щоб наша спільна праця давала бажані плоди, щоб наша велика громада-сім`я прославилася тільки високими досягненнями та корисними справами на благо кожної людини. Адже саме для цього і була створена наша Степанецька ОТГ!