"Пліч-о-пліч": учні Степанецького ліцею долучилися до онлайн-квесту

До Дня Соборності України та 108-ї річниці подвигу Героїв Крут Микільська селищна військова адміністрація організувала патріотичний онлайн-квест у межах проєкту «Пліч-о-пліч». Захід об’єднав молодь громад-учасниць проєкту.
Степанецьку громаду представила команда учнів Степанецького ліцею у складі Богдана Бовшика, Олександра Шинкаренка, Юлії Мокрієнко, Руслана Ребуса, Віолетти Юртової та Владислава Черепка.
Школярі успішно долали історичні тести та творчі завдання, а за результатами інтелектуальних змагань їм вдалося здобути перемогу в номінації "Креатив Без Меж", продемонструвавши нестандартний підхід та глибокі знання історії. Ключем до успіху стала злагоджена командна робота та здатність діяти як єдиний механізм.
