Вітання сільського голови з Днем Конституції України

Шановні жителі громади!
28 червня ми відзначаємо важливе свято – День Конституції України. Це не просто дата у календарі, а нагадування про основний закон, який гарантує нам права, свободи та гідне життя у вільній країні.
Конституція – це основа державної незалежності, правової рівності, єдності та демократії. Її принципи нагадують нам: держава існує для людини, а не навпаки.
Дякуємо українським воїнам – мужнім захисникам і захисницям, які щоденно виборюють для нас можливість жити за законами свободи і справедливості. Саме завдяки їхній відвазі ми маємо змогу вшановувати нашу Конституцію як живий, дієвий документ.
Щиро вітаю всіх зі святом! Бажаю миру, здоров’я, витримки, єдності у родинах і незламної віри в перемогу та майбутнє України!
Разом зробімо все заради збереження нашої вільної та правової держави!
Слава Україні!
З повагою, сільський голова Олександр Яременко.