Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

До відома ветеранських організацій

Дата: 12.06.2025 14:47
Кількість переглядів: 198

Фото без опису

Відповідно до листа Головного сервісного центру МВС №4445/08/2-2025 від 01 червня 2025 року на виконання протоколу службової наради та враховуючи вимоги сьогодення з розбудови безбар’єрного простору, інформуємо ветеранські організації щодо можливості залучення кандидатів серед осіб з інвалідністю на вакантні посади в сервісні центри МВС.

Відповідна інформація про наявні вакантні посади постійно оновлюється та знаходиться на офіційному сайті Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС https://vin.hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/ogoloshennya/ogoloshennyarsts-gsts-mvs-u-vinnitskij-cherkaskij-ta-kirovogradskij-oblastyah-filiya-gsts-mvs/.

Для отримання більш детальнішої інформації щодо вакансій та вимог до кандидатів звертатися на електронну адресу info_vin@hsc.gov.ua, або за номером телефону (0432)66-15-96.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь