У Степанецькому ліцеї проведено майстер-клас та урок патріотичного виховання

Дата: 15.05.2024 15:39

14 травня в межах проєкту «Зроби ляльку-мотанку – підтримай ЗСУ!», який діє на Черкащині за ініціативи депутата Черкаської обласної ради, директора ТОВ «НВФ «Урожай» Олександра Воскобойніка, Фонду "МХП-Громаді" та голови ГО "Патріоти рідного краю" Юрія Романчі, у Степанецький ліцей вже вдруге завітала народна майстриня Світлана Романча та провела для учнів п'ятих класів майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Разом вони створили обереги, які захищатимуть мужніх українських воїнів, а майстриня водночас розповіла дітям, що вузликова лялька була сакральним оберегом наших предків від злих сил та бід.

В межах заходу для учнів 6-7 класів було проведено урок патріотичного виховання, під час якого майор ЗСУ, учасник бойових дій Роман Кучеренко розповів про мінно-вибухову безпеку, а представник ГО "Вільне повітря" ознайомив старшокласників (8-11 класи) із цивільно-спортивними дронами.