У сільській раді відбувся психологічний тренінг "Люди з досвідом війни"
14 травня за ініціативи депутата Черкаської обласної ради Олександра Воскобойніка та попереднім запрошенням голови Степанецької громади Олександра Яременка для працівників сільської ради і ЦНАПу було проведено психологічний тренінг "Люди з досвідом війни".
Під час заходу психологиня Юлія Зозуля розповіла про основні принципи взаємодії з військовослужбовцями, ветеранами та членами їхніх родин.
Після війни захисники та захисниці повернуться до своїх домівок і адаптуватимуться до мирного життя. Чимало з них опиняються в тилових містах уже зараз. Важливо розуміти, що спілкування з військовослужбовцями має включати особливу повагу, підтримку та розуміння людей, які ризикували життям заради України і кожного з нас. Пам'ятаємо про це й докладаємо усіх зусиль аби покращити процес адаптації наших Героїв та їх рідних!