Представники громади взяли участь у дводенному тренінгу в межах проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»

Дата: 17.04.2024 08:35

15-16 квітня в місті Черкаси пройшов 5-й дводенний тренінг для команд-учасниць проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», в якому взяли участь і представники Степанецької громади.

Протягом заходів учасники розглянули приклади Стратегій вирішення соціальних проблем польських гмін, презентували свою роботу із формування «дерева проблем» та визначили цілі Багаторічного плану вирішення соціальних проблем.

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program».