У Горобіївці відбувся благодійний концерт

Дата: 15.04.2024 09:30

13 квітня в Горобіївці таланти будинку культури села Степанці об’єдналися у благодійному концерті на підтримку Збройних сил України.

На початку заходу зі словами подяки та надії у щасливе мирне майбутнє до присутніх звернулась староста Полствинського округу Оксана Савенко.

Свої виступи місцевим жителям дарували солісти: Ірина й Алла Козак, Павло Бойко, Алла Вдовенко, Лариса Чабан, Оксана Богаченко, Сергій Почтар, Анатолій Барсен, Ілля та Людмила Бовшик, а також народний аматорський вокальний ансамбль «Роси».

У підсумку зібрано 8000 гривень, які будуть використані на потреби наших захисників.

Дякуємо за свідому позицію та долучення до підтримки армії! Саме єдність робить Україну непереможною! Слава Україні!